zpět

Dopisárna
aneb napsali jste nám
aneb takové trochu něco jako FAQ

"Žádám o zaslaní vašeho katalogu..."
Rádi bychom vyhověli (a v budoucnu jistě vyhovíme) těmto žádostem, avšak vyskytl se problém, za který sice přebíráme plnou zodpovědnost, nýbrž za něj zas tak úplně nemůžeme. Jedná se o problémy se společností (z pochopitelných důvodů neuvádíme název firmy), které jsme zadali zakázku na výtisk reklamních katalogů Vietnamského prodejce a taktéž o jisté problémy distrubiční společnosti.
Problém je následující. Společnost, vlastněná jistou firmou BookPress Publishing Hradec Králové s.r.o., která byla najata na tisk katalogů byla uvedena do konkurzu a její dceřiná společnost na tisk brožurek a létáků, sídlící ve stejné společnosti nereaguje na naše podněty. Zaplaťpánbůh jsme zatím nezaplatili za tisk ani korunu, a tak plánujeme objednávku u jiné společnosti. Každopádně se naše objednávka zdrží minimálně do konce srpna a případný tisk a distribuce se nestihne do konce září.
Všem našim zákazníku, potencionálním zákazníkům či jen návštěvníkům a zájemcům se omlouváme.
Momentálně zvažujeme několik jiných variant, mezi něž patří reklamní letáky, reklamní disketa či reklamní CD. O všem vás budeme informovat.

"Chtěl bych si objednat vámi inzerované zboží, ale nejde to..."
Také velmi častý problém ve vašich dopisech. Ano, zde vystavené zboží opravdu zatím nelze objednat. Možná, to bude znít z naší strany jako nějaké vymlouvání či "přehazování" zodpovědnosti na jiné subjekty. Ale je pravdou, že je problém v distribuci a také selhává zabezpečení serveru, které se potýká s nedorozuměním administrátorů. Expandia banka, jak jistě všichni víte, prodělal také problém s bezpečností, avšak vše se řeší.
To, co dnes vidíte a co se bude stále rozšiřovat je pouze elektronický katalog, který je takovým základem, ke kterému již jen "přihodíme ikonku košíčku" a bude to :-) To vše přijde s novým designem stránek a především přeprogramovaným bezpečnostním systémem obchodu.

"Jsem spokojen s vzhledem vašich stránek, ale chybí mi zde předpověd počasí či alespoň přehled teplot ve světových letoviscích. Nějaké bližší informace o Vietnamu by jistě také nebyly přebytečné."
Tento dopis nás opravdu překvapil,
chtěli bychom každého informovat, že nejsme zpravodajský server ani nic podobného. Jsme jen prachobyčejný revoluční unikátní internetový obchod. Obchod se zaměřením na produkty distribuované vietnamskou prodejní sítí. Toť vše..."

"Divím se, že na vašich stránkách není žádná reklama, vždyť v ostatních e-shopech ji vidíme na každé stránce..."
Ano, to máte pravdu. Zatím se úspěšně držíme a snažíme se udržte pro vás stránky bez reklam. Avšak v budoucnosti se této nutnusti asi nevyhneme a i na našich stránkách se budete setkávat s reklamou.