zpět

KDO JSME A CO CHCEME
úvod do začátků, info o e-shopu, kontakt

Kdo jsme?
1. Vietnamský Internetový Obchod vlastní Mucker Net Global, což je rozvinutá společnost, spravující a podporující několik různorodých internetových projektů. Samotný obchod je spravován skupinkou opravdových vietnamských ex-obchodníků, kteří byli znepokojeni tíživou situací dnešního obchodníka a využili nabídky společnosti MuckerNet Global na zajištění provozu elektronického obchodu.

Co chceme?
Dalo by se říci, že jsme skupina nespokojených :-). Chceme vytvořit virtuální dům/obchod, který by byl nejen funkční, konkurenceschopný, spolehlivý, rychlý, flexibilní a bezpečný, ale zároveň jistým způsobem esteticky ztvárněn tak, aby na každé straně neblikalo tisíce gifů, aby design byl odfláknutý hnusnými nicneříkajícími barvami a aby i v tomto obchodě byly využity technoligie, které se doposud (a úplně zbytečně) nepoužívají v zajišťování elektronického "handlu". Jedná se především o Flash, ale i další.
Může se zdát, že naše ideály mohou být nesplnitelné, nebo že se mineme účinkem, či že vytvoříme "hezký obchůdek" ovšem bez reálné možnosti nákupů. Ano, to je možné. A obzvláště té poslední možnosti se nebráníme. Chceme ukázat, že to jde jinak a přinést do dnešního internetu také trochu "šmrncu". Myslíme si, že to není od věci, protože chceme ukázat nakupujícím, že ne každý virtuální obchod musí být nudný, hnusný a napřehledný, jako je tomu dnes u většiny našich i zahraničních e-shopů.

Nejbližší budoucnost
Nejbližší budoucností si představujeme čas, který bude potřeba do normálního rozběhnutí obchodu. 1. sprna se obchod otevřel a nabídl základní informační strany (jako je tato). Původně se sice (trochu naivně) počítalo s tím, že zde budou již první možnosti objednávek, avšak to se nepovedlo kvůli jistým neshodám v designu, ale i systému fungování a členění obchodu. Proto se začátek prodeje - zveřejěnní prvních výrobků o pár dní zdrží, nejpozději snad do 10. sprna.
Koncem prázdnin a začátkem září by měl již obchod nabízet několik kategorií zboží s množstvím produktů a právě v průběhu září by měla nastat ona doba v které se obchod prohlásí za "dokončený".
To samozřejmě teprve ta správná práce začne, neboť se bude muset připravovat aktualizace zboží, samozřejmě jisté marketingové tahy (reklama, slevy, soutěže apod.), ale to vše přijde...

Nabídka zboží
Již nyní máme připraveno několik nabídek a jen zvažujeme jejich nejideálnější začlenění do systému. Zprovoznění obchodu tedy nezdržují žádné nedostatky v nabídce, ale především v systému.
Každopádně již teď samozřejmě víme o skvělé obuvi společnosti Abidas a dalších produktech, společnost Panna také nabídla některé produkty, a tak se již nyní můžete těšit na ty nejlepší "hadry" od vedoucích textilek v tomto oboru. Zareagovali i další, avšak jejich nabídky teprve zpracováváme.

(c) MuckerNet Global 2000