zpět

EBIZ.cz

Server Ebiz, zabývající se e-businessem, se věnoval těmto stránkám již v době, kdy zde vůbec nic nebylo. Napsal sice v podstatě nic neříkající článek, který by nás mohl i teoreticky poškodit (varoval před zneužitím informací a kvalitou zboží a všeobecně připomínal "zážitky" od reálných vietnamsých prodejců), ale i přesto to pro nás byla jistá propagace a startovní pozice do začátků.
Pro autora webu to bylo také první (nevlastní) zveřejění jeho webu v článku na komerčním serveru. A to je opravdu úspěch :-)

Mucholapka

Mucholapka - vzdělávací server (e-magazín) pro mladou generaci si také všiml nového projektu na internetu. Věnoval našemu obchodu hned dokonce obsáhlou recenzi a spojil se s vedením našeho e-obchodu, které dokonce návštěvníkům a přátelům Mucholapky nabídlo jisté výhody. Takže stačí jen doporučit.

Prdel

K serveru Mucholapka se již přidal i server Prdel, který se přidává na naši stranu. Článek zveřejněný na Mucholapce se tak nadále rozšiřuje, aby podporoval náš obchod. Děkujeme za spolupráci Prdeli, protože tady už přestává všechna legrace. Samozřejmě, že tajný kód je pravý a pokud ho při objednávce zadáte, dostanete slevu nebo milý dárek (ale o tom jinde).

Trafika

Portál Trafika se o nás také zmínil na první stránce. Vedle překrásného obrázku jakéhosi domečku a odkazu na náš obchod již nenapsal ani slovo. Zda bude pokračovat Trafika tímto způsobem i v dalších případech, pravděpodobně se mezi nejpoužívanější české portály nedostane. Podrobnější popis totiž čtenářům jasně chybí a nespokojí se jen z "ušmudlaným" odkazem. Doufáme, že se Trafika pro příště poučí, každopádně děkujeme.

Svět namodro

Ano, dostali jsme se i do modrého světa. A to se již dá považovat za velký úspěch. I když logika napovídá, že kdo se dostane na trafiku, dostane se i do světa namodro. Každopádně zveřejnění našeho odkazu v jednom z článků o netových adresách bylo způsobeno bez větších komentářů. Avšak i tak nás odkaz velmi potěšil.