zpět

Registrace
registrujte se u nás

Co přináší registrace
Zaregistrováním v naší databázi rozhodně neprohloupíte. Nejedná se jen totiž o vyplnění různých osobích údajů a jejich pozdější zneužití. Zde jde o mnohem více. Naše registrace totiž závisí především na obhospodařování vaší emailové schránky emaily. Jedná se o nabídky 1. Vietnamského Internetového Obchodu a spřátelených společností.
Díky registraci u nás se vždy dozvíte o té nejlepší nabídce na českém internetu a o nejvýhodnějším nákupu. Budete zavčasu informováni o slevách a soutěžích a nových nabídkách.

Zaregistrujte i svou rodinu a přátele
Díky systému registrace - nepotřebujete žádné heslo, registrace není nijak ověřována - můžete zaregistrovat i kohokoliv z vaší rodiny či vašich přátel. Není potřeba znát bůhvíjak složité údaje, ale stačí znát funkční email dotyčného. Tento email vyplníte a již se můžete těšit z radosti, kterou uděláte svým bližním. Upozorníte je na velmi výhodné a lákavé nabídky našeho obchodu, které jim od té chvíle nebudou utajeny.

Jak se zaregistrovat
Zaregistrujete se kliknutím na níže uvedený odkaz "registrace", čímž zaregistrujete svůj email. Veškerá komunikace tedy bude probíhat pouze na úrovni, čoz vám zaručí tolik potřebnou anonymitu. V případě, že by vám odkaz nefungoval (nepoužíváte emailového klienta apod.) stačí odeslat na adresu vietnamec@atlas.cz s předmětem "registrace". Do těla zprávy můžete napsat jakýkoliv vzkaz pro nás nebo také nic.

ZAREGISTROVAT